M.HARPO opiera swoją ofertę na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w sprzedaży, doradztwie i własnych badaniach dotyczących druku termotransferowego. 

W branży poligraficznej istniejemy od 1985 roku. Dysponujemy rozbudowanym systemem wsparcia naszych klientów i bezpośredniego doradztwa w zakresie doboru odpowiednich urządzeń, materiałów eksploatacyjnych do nich oraz dostarczania gotowych rozwiązań.

Importujemy najwyższej jakości materiały do druku z certyfikatami bezpieczeństwa

OEKO-TEX ® STANDARD.

Dostarczamy etykiety TT i TD puste oraz zadrukowane, przywieszki kartonowe według wzoru i projektu klienta , wszywki drukowane, wszywki żakardowe oraz etykiety kolorowe na różnych podłożach.

Współpracujemy z TOSHIBA TEC Polska, , Novitus, NDC I wieloma innymi.

 

 

W najbliższych dniach z powodu częstych awarii jesteśmy zmuszeni zrezygnować z numerów stacjonarnych z wyjątkiem numeru 42 636 21 23 . Numery komórkowe pozostają bez zmian tel. 48 600 878 197 i 48 600 880 197. Za zaistniałe niedogodności Przepraszamy

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Napisz

harpo@pbcharpo.com.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki. .