AUTORSKIE ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE DRUKU WSZYWEK!

Drukarki firmy TSC gwarantują wysoką jakość i szybkość wydruku przy jednoczesnym zachowaniu niewygórowanej ceny. Drukarki te łączą w sobie niezwykłą wytrzymałość i odporność będącą znakiem rozpoznawczym firmy z wysoką prędkością wydruku. Od 20 lat firma TSC jest jednym z liderów na rynku drukarek termotransferowych.

 

DRUKARKA DO ETYKIET,WSZYWEK ODZIEŻOWYCH TTP-323
Drukarki rodziny TTP-323 firmy TSC to rodzina dwucalowych drukarek biurowych. Jako pierwsze w klasie mają możliwość doposażenia w wyświetlacz LCD dzięki któremu można dokładniej kontrolować stan drukarki i proces wydruku, a także zmieniać ustawienia urządzenia.

Karta produktu

DRUKARKA DO WSZYWEK ODZIEŻOWYCH, ETYKIET
Model z głowicą TT 300DPI jest wykorzystywany do adaptacji na drukarkę do wszywek. Druk w dwóch kolumnach, przyspiesza produkcję wszywek i przyczynia się do dużej oszczędności materiałów.

W najbliższych dniach z powodu częstych awarii jesteśmy zmuszeni zrezygnować z numerów stacjonarnych z wyjątkiem numeru 42 636 21 23 . Numery komórkowe pozostają bez zmian tel. 48 600 878 197 i 48 600 880 197. Za zaistniałe niedogodności Przepraszamy

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Napisz

harpo@pbcharpo.com.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki. .